Výsledky O-ligy #7 – „kopcovatých Keltů“ najdete níže (nebo samostatně zde). Pokud máte nějaké nejasnosti, chybíte, máte špatný čas atd., ozvěte se na mail (jan.mrazek#email.cz).

O-liga #7, Výsledky

O-liga #7, Výsledky

2019-08-13


A 4,7 km 16 kontrol
1 8040808 A – Holas Štěpán SJC8702 39:33
2 8667544 A – Pospíšil Ondřej DKP8717 43:58 (+4:25)
3 7000412 A – Polášek Jan Ferdinand DKP8811 44:37 (+5:04)
4 920696 A – Janda Martin   44:45 (+5:12)
5 7205004 A – Tůma Martin LIT8204 47:06 (+7:33)
6 1420795 AU – Protiva Tomáš TAP8400 48:56 (+9:23)
7 446371 A – Kučera Michal   49:42 (+10:09)
8 AU – Kazda Ondřej   50:00 (+10:27)
9 2800301 A – Holub Michal   50:22 (+10:49)
10 A – Prach Martin   53:04 (+13:31)
11 515016 A – Suk Jiří MFP6401 54:11 (+14:38)
12 7300471 A – Fröhlich Martin   54:44 (+15:11)
13 1425376 A – Málek Martin CST8902 54:52 (+15:19)
14 7111117 AU – Fišer Jiří SLP8503 55:54 (+16:21)
15 AU – Mertič   56:00 (+16:27)
16 A – Vichra Pavel   56:12 (+16:39)
17 A – Trojan Karel   56:34 (+17:01)
18 2124771 A – Léharová Alžběta   58:00 (+18:27)
19 2067260 A – Škrabálek Jan KYL7000 59:13 (+19:40)
20 7210130 A – Pavlík Libor LIT7605 59:26 (+19:53)
21 7200582 A – Dneboský František 80001 59:42 (+20:09)
22 7205016 A – Lužnický Jiří LIT8501 60:20 (+20:47)
23 7260013 A – Králová Vanda BZP8750 62:32 (+22:59)
24 8293004 A – Kazdová Lenka SJC8484 63:27 (+23:54)
25 2103784 A – Tejkal Jan ADA8110 66:31 (+26:58)
26 2050492 A – Houska Jindřich   67:17 (+27:44)
27 2032168 A – Silný Ondřej PHK7906 67:40 (+28:07)
28 8660916 A – Klomínský Václav KPY8700 67:49 (+28:16) (sbíral kontroly)
29 7209367 A – Beran Jakub 50001 68:13 (+28:40)
30 A – Mitacek Jan   71:00 (+31:27)
31 A – Hnilička Václav   76:03 (+36:30)
32 682644 A – Plašil Ondřej   77:23 (+37:50)
33 AU – Bernard Jaroš   80:27 (+40:54)
34 2141918 A – Hladík Jiří   80:47 (+41:14)
35 8660480 A – Rydlová Eva FSP8989 83:48 (+44:15)
36 A – Stouracova Vanda   86:12 (+46:39)
37 A – Jelínek Jiří   86:19 (+46:46)
38 1886930 A – Dlouhá Marta BZP7851 87:08 (+47:35)
39 2113501 AU – Jeffer   87:14 (+47:41)
40 2090844 AU – Ficek Michal   88:16 (+48:43)
41 219247 A – Hošek Radek   91:18 (+51:45)
42 8028853 A – Šedivý Ondřej KNC9103 92:42 (+53:09)
43 A- Stanek Jakub   93:00 (+53:27)
44 A – Adámková Blanka   95:15 (+55:42)
45 A – Zelenka Petr   95:40 (+56:07)
46 2029214 A – Súkup Jaroslav   96:36 (+57:03)
47 4630 A – Nesrovnal Jaroslav JHB8305 97:47 (+58:14)
48 A – Stěpanov Ilja   100:00 (+60:27)
49 A – M Martin   107:00 (+67:27)
50 2021835 AU – Kucerova Barbora   132:03 (+92:30)
A – Kratochvíl Dan   DISK
7207862 A – Hrouda Martin FSP7612 DISK (52:56)
331285 A – Jebavá Lucie   DISK
8004015 A – Janulynas Audrius 30001 DISK (75:29)
8680586 A – Balej Jiri   DISK

B 3,5 km 14 kontrol
1 2112761 B – Málková Šárka CST8351 49:14
2 2111818 B – Trdá Lucie KPY8651 53:37 (+4:23)
3 8028881 B – Akrmanová Jitka SPC7651 58:02 (+8:48)
4 8033215 BU – Nováková Eliška PDY0150 58:26 (+9:12)
5 336778 B – Nosek Petr DLT6901 59:46 (+10:32)
6 8098 BU – Pavlů Jiří MFP7704 60:03 (+10:49)
7 8028804 B – Pangrácová Marie 130001 61:29 (+12:15)
8 2102806 B – Pospíšilová Štěpánka   63:05 (+13:51)
9 2103250 B – Pangrácová Anna 90001 70:12 (+20:58)
10 8667960 B – Klíma Kamil 40001 73:22 (+24:08)
11 B – Rettichová Zuzana   73:38 (+24:24)
12 2092416 B – Krotilová Magdaléna BZP7150 74:18 (+25:04)
13 B – Zurmová Eliška   77:11 (+27:57)
14 7207615 B – Vereš Lukáš ASU8800 78:10 (+28:56)
15 53786 B – Zusková Ilona 120001 86:50 (+37:36)
16 7210115 B – Pavlíková Klára LIT7451 88:00 (+38:46)
17 7300546 B – Jordáková Ivana   92:01 (+42:47)
18 236061 B – Nosek Martina DLT7251 94:10 (+44:56)
19 2148215 B – Dudek Jan PDY7200 94:51 (+45:37)
20 440404 B – Reisingerová Eliška DLT0151 96:22 (+47:08)
B – Vicek Pavel   DISK

C 3,0 km 10 kontrol
1 2061855 C – Balejova Julie   44:47
2 1450164 C – Rančáková Stáňa DKL5950 50:50 (+6:03)
3 C – Slunéčková Veronika   61:00 (+16:13)
4 440490 C – Leníková Jana DLT6151 66:16 (+21:29)
5 2103786 C – Duda František KPY4600 67:57 (+23:10)
6 2134310 C – Zusková Jana 120002 77:59 (+33:12)
7 2148253 C – Horáková Petra   80:50 (+36:03)
8 C – Chumbo Rafaela   86:46 (+41:59)
9 2102798 C – Nováková Martina PDY7350 94:10 (+49:23)


Vytvořeno 2019-08-13 20:29:03 s SI-Droid Event 1.8.12

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.